050-7278908 יוליה

מי אני

נעים להכיר – יוליה. קרמיקאית הבית שלכם.

   אני מזמינה אתכם לצאת למסע של נוי וצבע, שבאים לידי ביטוי בכל עבודת קרמיקה שאני יוצרת. אבל איך בכלל הכול התחיל?
   גדלתי בבית חם ומשפחתי, שחלק בלתי נפרד מהאווירה בו היו יצירות הקרמיקה המדהימות שעיטרו כל פינה בו. מגיל קטן מאוד נמשכתי לחומר, לגוונים וליצירה והחלטתי שזה מה שאעשה כשאהיה גדולה. אבל לחיים היו תכניות אחרות עבורי. העלייה לארץ לוותה באתגרים וקשיי הקליטה המוכרים ונאלצתי לזנוח את החלום שלי במשך זמן רב, על-מנת להתמודד עם המעבר ולסייע כלכלית למשפחתי. עבדתי בכמה משרות, חלקן מעניינות מאוד, אבל אף אחת מהן לא סיפקה אותי כמו היצירה בקרמיקה. בשלב מסוים החלטתי שהגיע הזמן שלי - אני מגשימה את עצמי ויהי מה!

  סיימתי בהצלחה לימודי פיסול וקדרות קרמי מקצועי במכללת ספיר ומשם המשכתי להתמקצע אצל האומנים המובילים בתחום בישראל, שהיוו עבורי מקור השראה עצום ואפשרו לי להמשיך ולשכלל את הטכניקה והיצירתיות, עד שחשתי בשלה לפתוח סטודיו משלי.

  כיום, כשמאחוריי למעלה מעשור של עשייה, הסטודיו פעיל ומשגשג ובתקופות מסוימות אף מעסיק כמה קרמיקאים במקביל, על-מנת לעמוד בהספק ולהעניק ללקוחות שירות ברמה הגבוהה ביותר. יצירות הקרמיקה נמכרות בחנויות ברחבי הארץ, פסטיבלים, ירידים, בתים פתוחים, כנסים ושתי חנויות אונליין מצליחות, אחת בינלאומית ב ETSY
והשנייה עבור הקהל בישראל-כאן איפה שאתם נמצאים כרגע.

  מקור ההשראה ליצירות שלי הוא עולם הטבע שבעיקר ההתמקדות בשפע-צבע שלה : פרחים, פרפרים, עלים ועוד. כל אלו משתקפים בצבעוניות הרבה של עבודות הקרמיקה, שעומדות כל אחת גם כפריט דקורטיבי בפני עצמו וגם כחלק ממכלול עבודות המשתלבות זו עם זו בהרמוניה.

  
טווח המחירים של עבודות הקרמיקה הינו שווה לכל כיס, במטרה לאפשר לכל מי שמעוניין להכניס צבע וסטייל לחייו ולביתו, לרכוש יצירות בעבודת יד מחומרי גלם איכותיים ועיצוב מיוחד ויוקרתי.

  זוהי זכות גדולה עבורי לחיות בעשייה תמידית בתחום שאני הכי אוהבת ולהגשים את חלום חיי בכל יום מחדש.

   אבל יותר מכך, אני גאה להגשים גם לכם את החלום ולהעניק לכם הזדמנות למלא את הבית ביצירות קרמיקה מרשימות, חום ואהבה, בדיוק כמו הבית בו אני גדלתי.

 

יוצרת, מנהלת חנות וסטודיו

בעלת עסק

בין הדברים שעשיתי ובא לי לספר לכם-

חוגים וסדנאות
באחד התקופות הפעלתי חוגי ילדים ומבוגרים במתנ"סים ומרכזים וגם בבית שלי על המרפסת, היה קסום
 

היתה לי זכות...

היתה לי זכות גדולה להשתתף בפרויקט של שלומית חפר 
שיזמה ויישמה את "הלב זוכר" ,לזכר כל החללי צה"ל שנפלו מקום המדינה, כ23000 ללבות הוצגו, קרמיקאים רבים לקחו חלק 
במיצג שהתקיים במרכז רבין בשנת 2018
התרגשות גדולה מאוד....

בינתיים בתוך הסטודיו ...

x

#{title}

#{text}

#{price}